Voor 15:00 besteld, morgen thuis.
Klantenservice Tel: 073-6154550 tot 17:00 uur

Recent toegevoegd ×

U heeft geen producten in uw winkelwagen.

Even voorstellen: Onze nieuwe collega Xavier!

Degreef & Partner breidt uit! Per februari 2017 verwelkomen wij Xavier Castela in ons team.

Xavier Castela komt ons team versterken als Country Manager Frankrijk. Voor hem is de Franse fotobranche geen onbekend terrein. In de afgelopen 4 jaar was Xavier werkzaam bij Daymen France als key account manager voor de Franse e-tailers en mass market. Xavier zal de belangen van Degreef & Partner gaan behartigen bij onze Franse key accounts. Hij doet dit vanuit zijn woonplaats Parijs.
Xavier woont als zijn hele leven in Frankrijk. Hij werd geboren in Toulouse, maar woont al ruim 15 jaar in Parijs, samen met zijn vrouw en 2 dochters. In zijn vrije tijd voetbalt Xavier bij een regionaal team en speelt hij graag poker, omdat de psychologie van kaartspelen hem intrigeert.

Geef een reactie